Model.Title;

گفتگو دکتر میر احمدی با شبکه ایران کالا +ویدئو

سید یاسر میر احمدی مالک و رئیس هیئت مدیره صنایع غذایی انسی ماکارون در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: صنایع غذایی انسی ماکارون در سال 51 تأسیس شد و در حال حاضر بیش از 150 نوع محصول را تولید و به بازار عرضه می کند.

آقای میر احمدی ادامه داد: تولیدات شرکت انسی ماکارون در حوزه رشته آش و رشته ماکارونی و محصولاتی که با آرد در این حوزه هستند بوده و مدتی هست که ترشی جات و کنسروی جات به محصولات ما اضافه شده است.

وی افزود: در شرکت انسی ماکارون حدود 400 نفر به طور مستقیم و حدود 4 هزار نفر به طور غیر مستقیم مشغول به کار هستند.

میر احمدی با بیان اینکه پنجاه درصد محصولات تولیدی در شرکت انسی صادر می شود اظهار داشت: در حوزه صادرات جزو بهترین صاد کننده شرعیه به عراق هستیم که حدود 1300 تن در ماه به این کشور صادرات داریم و در کنار کشورهای همسایه به اروپا و آفریقا و کشورهای آسیایی نیز صادرات رشته آشی را داریم.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های تولید رشته و ماکارونی در ایران وارداتی است گفت: در حال حاضر قابلیت صادر کردن اسپاگتی حتی به ایتالیا را داریم که به دلیل مواد اولیه خوب موجود در کشور و استفاده از ماشین آلات به روز دنیا در واحد های تولیدی شود است.

میر احمدی با بیان اینکه تا پایان سال با ایجاد دو خط تولید جدید حدود 150 نفر به ظرفیت اشتغال شرکت اضافه خواهد شد گفت: در حال حاضر 48 نماینده فعال در کشور داریم که محصولات انسی را عرضه می کنند و برای دریاف نمایندگی با تماس با شماره های شرکت نسبت به دریافت نمایندگی اقدام کنند و ما از این موضوع استقبال می کنیم.

میر احمدی در خصوص راه های ارتباطی شرکت انسی گفت: هم وطنان هم از طریق سایت شرکت به آدرس www.ncgroupco.com  و هم از طریق شماره های 02188106514 و 09122486572 می توانند با ما در تماس باشند.

ویدئو

Close SplitView Logo Menu